Kategorie

O firmie

O nas - kilka słów na temat firmy

StrefaZabezpieczen.pl, to nazwa handlowa sklepu internetowego pod którą prowadzona jest dystrybucja urządzeń do budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń. Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Letcom zajmującą się głównie instalacjami CCTV i SSWIN.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu i szeroko rozumianej automatyki jesteśmy w stanie zaoferować Państwu sprawdzony i niezawodny sprzęt w najniższych cenach.

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment urządzeń do budowy skutecznych systemów bezpieczeństwa i ochrony mienia. Oferujemy elementy do budowy systemów telewizji dozorowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, automatyki budynkowej. Posiadamy wideodomofony, domofony, fotopułapki oraz szereg niezbędnych akcesoriów i urządzeń towarzyszących. Sklep internetowy StrefaZabezpieczen.pl to miejsce, w którym możesz bezpiecznie kupić sprzęt przeznaczony do stworzenia sobie, swoim bliskim i pracownikom środowiska skutecznie chronionego przez rozbudowany i niezawodny system zabezpieczeń.

Dostarczamy sprzęt zarówno odbiorcom indywidualnym, firmom, instalatorom jak również obsługujemy całe inwestycje.
Jeśli jesteś inwestorem lub klientem detalicznym i sam chcesz zainstalować system monitoringu lub alarm - skontaktuj się z nami, a doradzimy w wyborze sprzętu i przygotujemy atrakcyjną ofertę.

Co nas wyróżnia? Wiemy co sprzedajemy, ponieważ sami zajmujemy się instalacjami, a towar zawsze szczegółowo weryfikujemy. Poza tym stawiamy na sprawdzonych producentów, którzy zyskali nasze zaufanie dzięki temu, że nieustannie się rozwijają, ich oferta jest szeroka, a produkty wysokiej jakości. Dla nas najważniejsze jest dostarczanie klientowi urządzeń niezawodnych, sprawdzonych i skutecznych. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, ponieważ dostrzegamy wysokie tempo rozwoju systemów zabezpieczeń.

Wśród producentów, z którymi współpracujemy, są m.in.: HIKVISION, Dahua, BCS, Novus, D-Max, Samsung, DSC, Satel, Jablotron, Legrand, Roger, KaDe, Atsumi oraz wielu innych.

Zapraszamy do korzystania z serwisu.