Katalog

Fotopułapki i akcesoria

Fotopułapki i akcesoria Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Posiadasz działkę za miastem, masz dość kradzieży i wandalizmu, niepokoi Cię pozostawienie domu lub mieszkania bez opieki? Powinieneś więc przeczytać ten artykuł.
Najprostszym rozwiązaniem, by mieć " spokojny sen "jest zakup fotopułapki. Jest to niewielkich rozmiarów kamerka, która została sprzężona z czujnikiem ruchu.

Jak działa fotopułapka?

Jej działanie opiera się na tym, że po zamontowaniu uruchamia się po wykryciu ruchu, a jeśli nic takiego nie ma miejsca, pozostaje w uśpieniu. W zależności od modelu urządzenie, uaktywnione zrobi intruzowi zdjęcie albo nakręci filmik. Bardziej zaawansowane posiadają funkcję powiadamiania sms, e-mail, dzięki czemu właściciel ma możliwość szybkiej reakcji i odpowiednio wcześnie zawiadomić policję o incydencie. Fotopułapki sprawdzą się o każdej porze dnia, ponieważ wykorzystują w ciemnościach promienie podczerwieni. Nie potrzebują zasilania energią elektryczną, ponieważ posiadają baterię lub są zasilane panelem słonecznym. Urządzenie nie jest widoczne dla otoczenia, dzięki obudowie maskującej.

Gdzie umieścić fotopułapkę?

Żeby fotopułapka spełniła swoje zadanie, powinna być umieszczona na wysokości 2-2,5 m. nad ziemią (słup, drzewo), w miejscu mało widocznym. Wybierając urządzenie należy wziąć pod uwagę odległość działania czujnika, tryby pracy i przewidziany czas działania na jednym zasileniu. Zaletą fotopułapek jest prostota i łatwość montażu.

Jeżeli jesteś już spokojny o swoje mienie, to może czas pomyśleć o wykorzystaniu fotopułapki do relaksu. Urządzenie super się sprawdza w obserwacji życia zwierząt w ich naturalnym środowisku. Można z tego zrobić zabawę dla całej rodziny (wyprawa do lasu, zakładanie urządzeń i wspólne oglądanie filmików) - przyjemne z pożytecznym. Warto odwiedzić nasz sklep internetowy i zakupić potrzebny sprzęt - fotopułapkę.