Katalog

Kamery i rejestratory samochodowe

Kamery i rejestratory samochodowe Jest 19 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Postęp technologiczny w branży motoryzacyjnej spowodował, że na ulicach naszych miast "roi się" od przeróżnych marek samochodów. Każdego Kowalskiego stać na kupno auta, wprawdzie może nienowego, ale taki, co ma cztery koła i jakoś jeździ, jest w zasięgu jego możliwości. Wraz z zagęszczeniem na drogach wzrosła jednocześnie liczba wypadków i kolizji drogowych. Możemy być poszkodowanymi, ale i sprawcami zdarzenia, a w wielu przypadkach ustalenie winowajcy nie jest takie proste. Nie każdy ma chęć przyznać się do błędu, nie ma ochoty wziąć odpowiedzialności za swój czyn, a i firmom ubezpieczeniowym z trudem przychodzi wypłacanie odszkodowań. Warto więc zabezpieczyć się na takie okoliczności i wyposażyć samochód w kamerkę samochodową.

Kamerka samochodowa może przesądzić o wygranej sprawie!

Maleńkie urządzenie, w przystępnej cenie zarejestruje wszystko w swoim polu widzenia. W sprawie sądowej nagranie z rejestratora samochodowego może być dowodem (decyduje o tym sąd po zaciągnięciu opinii biegłego - chodzi o wykluczenie manipulacji nagrania) i pomaga wyjaśnić sporne kwestie u ubezpieczyciela. O przydatności i popularności kamer samochodowych świadczy ilość filmików umieszczanych na YouTube. Nagrywać można legalnie, ale wrzucając do sieci filmik, należy pamiętać o ochronie dóbr osobistych.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie rejestratora samochodowego?

Decydując się na zakup rejestratora samochodowego należy wziąć pod uwagę pole widzenia kamery (najlepsza taka, które będzie widzieć oba pobocza drogi), częstotliwość rejestracji klatek na sekundę (im więcej, tym film będzie lepszej jakości), dodatkowym plusem jest funkcja zapisywania innych parametrów jazdy: prędkości, wykresu przeciążeń, kierunku, wskazywanie daty i czasu jazdy i wyposażenie w czujnik ruchu (kamery nie musimy uruchamiać przyciskiem, włącza się samoczynnie po uruchomieniu auta). Nie ma obawy, że rejestrator przestanie nagrywać z powodu zapełnionej pamięci, ponieważ nowe nagranie wejdzie w miejsce najstarszego. Montaż urządzenia jest bardzo prosty, wystarczy umieścić uchwyt za pomocą przyssawki na przedniej szybie i włożyć do niego kamerkę. Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo bogata, teraz tylko trzeba się z nią zapoznać i zakupić wybrane urządzenie. Satysfakcja gwarantowana.