Monitoring IP

Promocje

Monitoring IP Jest 1132 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1132 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1132 elementów

Głównym celem monitoringu jest zapewnienie bezpieczeństwa w firmach, instytucjach, domu. Ze względu na coraz większe oczekiwania użytkowników, popularne systemy analogowe lub analogowo – cyfrowe coraz częściej są zastępowane monitoringiem IP.

Monitoring IP - najbardziej przyszłościowe rozwiązanie z zakresu telewizji przemysłowej

Jest on najbardziej przyszłościowym rozwiązaniem w telewizji przemysłowej, wykorzystującej kamery i rejestratory najwyższej jakości. Nowoczesne, technologiczne rozwiązania pozwalają uzyskać wysokiej jakości obraz z możliwością podglądu na komputerze lub smartfonie. System monitoringu IP opiera się na takich urządzeniach jak kamery IP i rejestratory IP. Kamery IP to inaczej kamery sieciowe z wbudowanym wideoserwerem. Kamera samoczynnie zmienia sygnał wideo na postać cyfrową, a następnie sygnał trafia do sieci Internet. Z dowolnego urządzenia mobilnego mamy możliwość zdalnego monitorowania pracy urządzenia. Uzyskany obraz pozwala na perfekcyjną weryfikację osób i sytuacji. Rejestrator IP zapewnia kompresację nagrań bez ich utraty i zapewnia oszczędzanie miejsca na dysku pamięci. Co takie rozwiązanie daje w praktyce? Transmisja sygnału i jego rejestrowanie nie wpływa na jakość obrazu. Monitoring IP jest najlepszym rozwiązaniem ze względu na funkcjonalność.

Zalety monitoringu IP

Podstawowe zalety to: wysoka rozdzielczość uzyskiwanego obrazu, łatwość wdrażania, integracja z już istniejącym systemem, możliwość szybkiego zarządzania i zastosowania technologii bezprzewodowej monitoringu. Być może potencjalnych nabywców odstrasza cena urządzeń, ale pamiętajmy, że jest to inwestycja na lata. Tu płacimy za jakość transmisji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o urządzenia do monitoringu IP. Współpracujemy z uznanymi na rynku producentami.Zapewniamy fachową obsługę i porady.