Kategorie

Producenci/Marki Jest 96 producentów

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów
 • AAT

  AAT jest wiodącym importerem i dystrybutorem nowoczesnych urządzeń i systemów z zakresu ochrony osób i mienia. Naszym Klientom oferujemy bogaty asortyment produktów z dziedziny systemów sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, monitoringu, wykrywania pożaru oraz kontroli dostępu. W ramach swojej działalności, AAT zajmuje się również szkoleniem i doskonaleniem kadr instalatorów w zakresie projektowania i wykonywania instalacji alarmowych, a także upowszechnianiem osiągnięć naukowo-technicznych.

 • AMARYLLO

  Amaryllo International B.V., założona w Amsterdamie, w Holandii, jest pionierem w sektorze usług Security as a Service (SaaS): Amaryllo oferuje szybkie rozpoznawanie twarzy, bezpieczną 256-bitową zaszyfrowaną sieć P2P oraz elastyczne magazynowanie w chmurze.

 • APTI

  Producent profesjonalnych kamer do monitoringu IP i CCTV: kamery przemysłowe, kamery sieciowe IP, kamery HD megapikselowe, bezprzewodowe kamery, kamery HD-CVI i TVI.

 • ATSUMI

  Atsumi to japoński producent wysokiej klasy urządzeń alarmowych. Wieloletnie doświadczenie firmy, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz precyzja wykonania sprzętu sprawiły, że marka Atsumi zyskała renomę i uznanie klientów z całego świata.

  Atsumi wprowadza na polski rynek kilka ciekawych produktów dedykowanych dla wymagających klientów, liczących na pewność i spokój zapewniany przez urządzenia detekcji zewnętrznej.

 • BCS

  Marka BCS to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania. Dziś marka BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów.

 • BOSCH

  Bosch Security Systems to nowatorska firma o światowym zasięgu. Kompleksowa oferta, wysokiej jakości rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i komunikacji uwzględniające indywidualne wymagania projektowe i wykonawcze, sprawiają, że Bosch Security Systems to jedyny słuszny wybór.

 • BTICINO

  Firma BTicino powstała w latach 40-tych dwudziestego wieku we Włoszech. Od tego czasu przeżywa dynamiczny rozwój zarówno w zakresie produkowanego asortymentu, jak i obecności na świecie. Dzisiaj jest obecne w ponad 60 krajach na całym świecie.
  Od 1989 roku BTicino funkcjonuje w Grupie Legrand. Integracja ze strukturami Legrand otworzyła dla BTicino nowe rynki i możliwości.

Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów