Katalog

Producent

Transformatory video, audio po UTP/FTP – pasywne

Transformatory video, audio po UTP/FTP – pasywne Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Zestaw konwerterów do przesyłu sygnału video w formatach AHD - CVI - TVI - ANALOG po skrętce z mocowaniem zaciskowym przewodu UTP. W konwerterach zastosowano technologię rozróżniającą nadajnik od strony kamery (czerwone oznaczenie) oraz odbiornik od strony rejestratora (niebieskie oznaczenie) co w znacznym stopniu poprawiło jakość przesyłanego obrazu.

    Zestaw konwerterów do przesyłu sygnału video w formatach AHD - CVI - TVI - ANALOG po skrętce z mocowaniem zaciskowym przewodu UTP. W konwerterach zastosowano technologię rozróżniającą nadajnik od strony kamery (czerwone oznaczenie) oraz odbiornik od strony rejestratora (niebieskie oznaczenie) co w znacznym stopniu poprawiło jakość przesyłanego obrazu.

  • 16-kanałowy pasywny nadajnik/odbiornik wizji z wbudowanym separatorem elektrycznym, zasięg transmisji: tryb cz-b/kol. do 600 m (przy zastosowaniu aktywnych nadajników), pasmo pracy: 6 MHz, typ kabla: skrętka nieekranowana 5 kat.

    16-kanałowy pasywny nadajnik/odbiornik wizji z wbudowanym separatorem elektrycznym, zasięg transmisji: tryb cz-b/kol. do 600 m (przy zastosowaniu aktywnych nadajników), pasmo pracy: 6 MHz, typ kabla: skrętka nieekranowana 5 kat.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów