PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m

9,82  brutto
7,98  netto
Dodaj do ulubionych

5 w magazynie

Opis

















Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.19 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A
  • powłoka PVC – LSZH
  • Długość: 0.5 m
    Gwarancja: 2 lata

    Informacje dodatkowe

    Waga 0,0120 kg
    Wymiary 160 × 10 cm

    Opinie

    Na razie nie ma opinii o produkcie.

    Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5 m”

    Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm ; Wybrane cechy: Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657A ; Długość: 0.5 m ;

    SKU PC-SC-APC/SC-APC-0.5 Category