Przejdź do treści

Odwiedź nas: 62-800 Kalisz, ul. Staszica 12

Doradzamy pn - pt od 8:00 do 17:00

ULUBIONE
KONTO
KOSZYK
ULUBIONE
KONTO
KOSZYK

PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

41,33  brutto
33,60  netto
Dodaj do ulubionych

130 w magazynie

Opis















W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie
Typ złącza: SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm : G652.D
Długość: 2 m
Gwarancja: 2 lata

Informacje dodatkowe

Waga 0,0437 kg
Wymiary 200 × 10 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL JEDNOMODOWY – WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10”

W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie ; Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G652.D ; Długość: 2 m ;

EAN: 5902887066870 SKU PIG-SC-APC-2*P10 Category
Porównaj