PIGTAIL JEDNOMODOWY - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

43,22  brutto
35,14  netto
Dodaj do ulubionych

5 w magazynie

Opis















W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie
Typ złącza: SC-APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm : G652.D
Długość: 2 m
Gwarancja: 2 lata

Informacje dodatkowe

Waga 0,0437 kg
Wymiary 200 × 10 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PIGTAIL JEDNOMODOWY – WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10”

W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie ; Typ złącza: SC-APC ; Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm : G652.D ; Długość: 2 m ;

SKU PIG-SC-APC-2*P10 Category